Pärnamäe Kalmistu OÜ

Oleme pereettevõte ja teeme oma tööd hoole ja armastusega juba üle 30. aasta. Meie ettevõte on üks vanimaid ja suurima kogemusega kalmistuteenuste pakkujaid Eestis, olles pakkunud klientidele nii hauapiirdeid, hauakive kui ka hauahooldusi. Ettevõte sai praeguse näo endale 2002. aastal, mil loodi ametlikult ettevõte Pärnamäe Kalmistu OÜ. Sel perioodil kolis ettevõte Pärnamäe kalmistule, kus – nagu nimigi ütleb – tegutsetakse tänaseni. Pärnamäe kalmistul on töödeks vajalik kivitöökoda ja erinevat tüüpi töödeks vajaminev tehnika.

Meie tegemised

Meil on väike ja ühtne kollektiiv, töötajad on kõik välja koolitatud ja teevad oma tööd südamega. Meie jaoks ei ole lahendamatuid probleeme – tänu pikaajalisele kogemusele oskame vastu astuda ka kõige keerukamatele väljakutsetele. Pakume alati personaalset lähenemist ja lähtume teie soovist. Enne uue tööga alustamist vaatame hauaplatsi oma silmaga üle ja täpsustame kliendiga kõik detailid. Kõikidel Pärnamäe Kalmistu OÜ teostatud töödel on garantii.

Põhiliselt oleme tegutsenud Pärnamäe kalmistul ja Metsakalmistul, kuid kasvava nõudluse tõttu järjest enam ka teistel Tallinna ja Harjumaa kalmistutel. Kokkuleppel teostame töid ka teistel Eestimaa kalmistutel.

Usaldusväärsus

Pärnamäe Kalmistu OÜ on usaldusväärne ettevõte – seda kinnitab Äripäeva infopank. Meie jaoks on oluline pakkuda alati professionaalsel tasemel teenuseid ja olla oma klientidele usaldusväärne partner. Antud sertifikaat tõendab, et Pärnamäe Kalmistu OÜ-l puuduvad võlad riigi ning koostööpartnerite ees, majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid on alati õigeaegselt esitatud ning majandusnäitajad on head.
Oleme uhked oma meeskonna saavutuse üle, sest kõigest 6% Eesti ettevõtetest vastavad Usaldusväärne Ettevõte märgise nõuetele. 

Soovi korral võite meie tausta kontrollida siit: https://infopank.ee/sertifikaadid

Klientide tagasiside

Meie meeskond

Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra.

Harvey Spector

Founder - CEO

Jessica Pearson

COO

Rachel Zain

Marketing Head

Luise Litt

Lead Developer

Katrina Bennett

Intern Designer

Mike Ross

Intern Designer

Untitled_Artwork 32

ASUKOHT

Asume pärnamäe kalmistu südames ning oleme kergesti leitavad. Pärnamäe kalmistul on transport ja paigaldus tasuta.

Untitled_Artwork 33

KOGEMUS

Meil on ligi 30 aastane kalmistutööde kogemus, teadmised ning oskused, et leida igale kliendile sobiv lahendus.

Untitled_Artwork 31

PERSONAALSUS

Kõiki meie poolt pakutavaid kalmistuteenuseid on võimalik teostada personaalse eritellimusena.

Untitled_Artwork 30

GARANTII

Tehtud töödele anname 2 aastase garantii.

Sinu ostukorv
Scroll to Top