fbpx

HAUAHOOLDUS

Telli mugavalt kõik hauahooldusega seotud teenused ühest kohast!

Pakume nii ühekordset kui ka hooajalist  (aprill kuni oktoober) hauahooldust, et Teie lahkunud lähedaste viimne puhkepaik oleks alati korras, hoitud ja hooldatud. Kui ilmad lubavad, saab meilt tellida hooldust ka aastaringselt. Soovi korral süütame tähtpäevaks või pühadeks küünlad, istutame hooajalilled ning vahetame liiva. Lisaks tegeleme hauakivide renoveerimisega, pinnase vahetusega ning paljude muude eritöödega. Vastame päringutele hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul.

Hauahooldus

Pärnamäe kalmistu hauahooldusteenus on mõeldud Teile, kui Teil pole võimalust ise kalmistule tulla kas tervise, vahemaa või mõne muu põhjuse tõttu. Hooldamise raames riisume okkad, lehed ja oksad, koristame prügi, põlenud küünlad ning kuivanud lilled, pügame muru ja kastame lilled. Soovi korral istutame lilled, süütame küünlad.

Hinnad alates:

  • Urniplats                            1 kuu 30.-   
  • 1- kohaline  hauaplats   1 kuu 30.-
  • 2- kohaline  hauaplats   1 kuu 45.-
  • 3- kohaline  hauaplats   1 kuu 55.-
  • 4- kohaline  hauaplats   1 kuu 55.-
  • 5- kohaline  hauaplats   1 kuu 60.-
  • 6- kohaline  hauaplats   1 kuu 65.-

Hauaplatsi täide

Pinnasevahetuse töös sisaldub vana pinnase eemaldamine ja äravedu, aluspinna tasandamine, geotekstiili paigaldamine ning uue täitekihi paigaldamine. Hauaplatsi tasandamine ja riisumine. Täidetena pakume liiva, haljastusmulda ja graniitkillustikku. Vahest on vaja ainult värsket liiva või mulda juurde lisada.

Hauakivide renoveerimine

Hauakividel ja hauaplaatidel kuluvad, tuhmuvad või sammalduvad ajaga tähed ja numbrid. Pakume tähtede puhastamist ja lakkimist, et tekst jälle ilusti välja paistaks. Hauakividel tähtede ja numbrite graveerimine, puhastamine ja taastamine.

Muud eritööd

Haljastused, kiviktaimlad, puude juurimine, mitmesugused eritööd, matustega seotud teenused, taimede istutamine, muru rajamine, hauakääpa äravedu, betoonist hauavaasid koos mulla ja hauaplatsile paigaldusega.

Sinu ostukorv
Scroll to Top