TEENUSED

Tutvuge meie teenuste ja toodetega ning tulge kohapeale vaatama.

Pakume mitmesuguseid kalmistuteenuseid Tallinna ja Harjumaa kalmistutel ning kokkuleppel ka mujal Eestimaa kalmistutel.  Tegeleme iga kliendiga personaalselt, hinnapakkumise tegemiseks vaatame alati hauaplatsi oma silmaga üle ja täpsustame kliendiga kõik detailid.

  • Erinevatest materjalidest hauapiirete  valmistamine, paigaldamine ja renoveerimine. Valikusse kuuluvad paekivist hauapiirded, nii matist kui ka läikivast graniidist hauapiirded , betoonist hauapiirded ning siirdemurust hauapiirded.
  • Kliendi soovi järgi valmivad erineva kujuga hauakivid, hauaplaadid ja erinevad mälestustahvlid. 
  • Hauaplatsi liiva vahetus, katmine liiva, mulla või graniitkillustikuga.
  • Haudade hooldus, korrastamine, küünlad ja hooajataimed tähtpäevadeks.
  • Koduaedade haljastus, matuseteenused.

Meilt tellitud toodete transport Pärnamäe kalmistul tasuta. Soovi korral saab tasuda mitmes osas. Vastame päringutele hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul!

Hauakivid ja hauaplaadid

Meie valikusse kuuluvad graniidist erineva suuruse, värvi ja mitmesuguse kujuga hauakivid ning hauaplaadid. Klombitud servadega hauakivid, kandilised ja ühelt poolt lihvitud hauakivid, kandilised ja üleni poleeritud hauakivid. Hauakivid valmistame personaalselt Teile sobiva kujuga. Pärnamäe kalmistul hauakivide paigaldus tasuta.

Hauapiirded

Hauapiirded kaunistavad igat hauaplatsi vastavalt tellija soovidele. Kaunite hauapiirete rajamiseks on kasutusel erinevad materjalid, viimistlused ja stiilid, millest leiab igaüks endale sobiva. Pakume looduslikest materjalidest piirdeid. Saadaval on paekivist, klombitud graniidist, matistatud graniitplokkidest, poleeritud graniidist ja murumättast hauapiirded. Samuti on valikus ka tehismaterjalist hauapiirded – lihvitud või pesubetoonist hauapiirded. Pärnamäe kalmistul hauapiirete paigaldus tasuta.

Hauahooldus

Meilt saate tellida liiva vahetust, ühekordset kui ka hooajalist hauaplatsi hooldust, hauakivide puhastamist ja taastamist ning muid hauaplatsi korrashoiuks vajaminevaid töid.

Sinu ostukorv
Scroll to Top