Algselt 1993. aastal pereettevõttena loodud Pärnamäe Kalmistu OÜ on ajaga kasvanud üha suuremaks ettevõtteks. Me pakume oma teenuseid Pärnamäe kalmistul ja Metsakalmistul, kuid soovi korral tegutseme ka mujal Eestimaal. Meie peamiseks fookuseks on hauakivide- ja plaatide ning hauapiirete valmistamine, kuid tegeleme ka koduaedade kaunistamisega. Seejuures peame me väga oluliseks pakkuda klientidele just võimalikult mugavat ja meelepärast teenust, seega hea meelega mõtleme kaasa ka erisoovide osas.

Pärnamäe Kalmistu OÜ on personaalne ja paindlik

Arvestades, millised on kliendi eelistused, leiame me kindlasti sobiva koostöövormi iga kliendiga. Tellimusi on võimalik esitada nii helistades kui ka internetis e-maili teel ning soovi korral on võimalik ka kohale tulla. Kui on soov kohapeale tulla, siis on kõige mugavam lahendus tulla Muuga tee kaudu Ristaia bussipeatuse juurest ning edasi on näha juhatavaid teeviitasid.

Klientide päringutele vastame me paari päeva jooksul, sest hauaplatsi üle vaatamine võtab aega. Kui on mõni kiirem mure või küsimus, siis saame aidata kindlasti ka kiiremini. Lisaks aitame kaasa mõelda, kui puudub täpne soov või ettekujutus lõpplahendusest.

Pärnamäe Kalmistu OÜ pakub mitmesuguseid võimalusi

Hauakivid

Pärnamäe Kalmistu OÜ-lt on võimalik tellida erineva kujuga, suurusega ning materjaliga hauakivisid. Näiteks pakume me klombitud servadega või kandiliste servadega hauakivisid. Materjalidest on võimalik kasutada graniiti või marmorit. Lisaks võib hauakivi või – plaat olla loodusliku tagaosaga, üleni poleeritud või käsitsi tahutud.

Hauapiirded

Hauapiirete puhul pakume me tehismaterjalist versioone (pesubetoon, lihvbetoon) või looduslikust materjalist piirdeid (paekivi graniit, tahutud kolmnurksest graniidist hauapiirded). Samuti on võimalik haua piirdeks tellida siirdemuru või hoopiski murumättaid. Koostöös kliendiga leiame me alati parima lahenduse.

Pärnamäe Kalmistu OÜ eelised

Pärnamäe Kalmistu OÜ teenused on võrreldes konkurentidega odavamad just Pärnamäe kalmistul ja Metsakalmistul. Kuna meie tööruumid ning tootmisseaded asuvad justnimelt selles surnuaias, siis saame pakkuda oma klientidele madalamaid hindu. Lisaks pakume oma klientidele ka haudade hooldamise teenust ning hinnad sõltuvad sellest mitme kohaline hauaplats on ning kas hauaplats on tehispiirdega või murumättaga piiratud.

Meie boonuseks on see, et me pakume pensionäridest klientidele soodsamaid hindu. Samuti on võimalik teenuse eest tasuda järelmaksuga ning teostatud töödel kehtib ka garantii.

Telli kalmistuteenus Pärnamäe Kalmistu OÜ-lt

Pärnamäe Kalmistu OÜ on oma tööle pühendunud ettevõtte ning me teeme kõike selle nimel, et klient saaks võimalikult meeldiva klienditeeninduskogemuse. Lisainfot uurida ning oma soovidest märku anda saab meie veebilehel.