HAUAKIVID JA HAUAPLAADID

Hauakivide ja hauaplaatide valmistamine ning paigaldus

Kliendi soovi järgi valmivad erineva kujuga hauakivid, hauaplaadid ja erinevad mälestustahvlid. Meie valikusse kuuluvad mitmesuguse suuruse ja kujuga hauakivid ja -plaadid. Hinnad sõltuvad paljudest teguritest näiteks kivide suurusest, värvist, viimistlusest, materjalist, töömahust jne. Täpse hinna saab öelda, kui sobiv hauakivi või hauaplaat on välja valitud. Meilt on võimalik  tellida ka hauakivide graveerimist, tähtede taastamist ja hauakivide hooldust.

Meilt tellitud hauakivide ja -plaatide transport Pärnamäe kalmistul tasuta. Soovi korral saab tasuda mitmes osas. Vastame päringutele hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul!

Hauaplaadid

Graniidist hauaplaadid, mis toetuvad plaadi alusele. Standardvärvid on hall, must ja punakas, kuid on ka teisi värve, mida saab näha meie töökojas. Standardmõõdud 25 x 40 x 3 cm ja 30 x 50 x 3 cm. Hauaplaat sobib ka ajutiselt asendama hauakivi, kui hauaplatsil on vähe ruumi.

Kandilised ja üheltpoolt lihvitud hauakivid

Pakume erinevate värvide ja standardmõõtudega graniidist kive. Esikülg poleeritud, küljed ja tagaosa lõigatud.

Kandilised ja üleni poleeritud hauakivid

Valikus on erinevate mõõtudega ja värvidega graniidist kivid. Kõik küljed on poleeritud. Poleeritud kivide eelis on see, et neid on mugavam hooldada.

Klombitud servadega hauakivid

Kivi valmistame personaalselt Teile sobiva kujuga. Klombitud servadega kivid jätavad looduslikuma mulje, kuna ei ole korrapärase kujuga.

Sinu ostukorv
Scroll to Top