Pärnamäe Kalmistu OÜ-l on pikaajalised kogemused

pärnamäe kalmistu blogi

Pärnamäe Kalmistu OÜ eelkäija loodi  1996. aastal eesmärgiga pakkuda Pärnamäel ja Metsakalmistul hauapiirete, hauakivide ja haljastuse teenust, kuid kogemused kalmistutööga on algselt pereettevõttena loodud firmal veel pikaajalisemad. Ettevõte sai praeguse näo endale 2002. aastal, mil loodi ametlikult ettevõte Pärnamäe Kalmistu OÜ. Sel perioodil kolis ettevõte Pärnamäe kalmistule, kus – nagu nimigi ütleb – tegutsetakse tänaseni. Pärnamäe Kalmistu OÜ-l on töödeks vajalik kivitöökoda ja erinevat tüüpi töödeks vajaminev tehnika.

Kvaliteetsed hauapiirded ja hauakivid

Pärnamäe Kalmistu OÜ põhiliseks tegevuseks on hauapiirete ja hauakivide valmistamine. Meie missiooniks on olla igale kliendile parim abiline ning luua just selline lahendus nagu klient soovib või unistab.

Hauapiirded, mis on ajatud

Hauapiirete valmistamiseks kasutatakse erinevaid materjale vastavalt kliendi soovile. Valikus on paekivi, graniit, siirdemuru või murumättad, pesubetoon ja lihvbetoon. Paekivi alternatiivina on võimalik teha hauapiirdeid ka tahutud kolmnurksest graniidist.

Personaalselt loodud hauakivid ja hauaplaadid

Personaalselt loodud hauakivide ja hauaplaatide puhul on võimalik samuti valida erinevate materjalide vahel. Valikus on graniiti, marmorit ja käsitsi tahutud graniit. Samuti on võimalik valida ka loodusliku tagaosaga või üleni poleeritud hauakivi.

Lisaks materjalile saab klient valida hauakivi kuju – me pakume klombitud servadega, kandilisi ja ühelt poolt lihvitud ning kandilisi ja üleni poleeritud hauakivisid.

Hauaplaatidele ja kividele on võimalik tellida ka betoonist või graniidist aluseid.

Pärnamäe Kalmistu OÜ pakub ka hauaplatsi hooldamise teenust

Sageli elavad inimesed oma lähedaste matmispaigast kaugel, siis oleme loonud ka hauaplatsi hooldamise teenuse, mille eesmärgiks on hoida sinu lähedase haud korras. Hoolduse käigus riisutakse hauaplats okastest, lehtedest ja okstest, koristatakse prügi, põlenud küünlad ja närtsinud lilled, ning muidugi ka pügatakse muru ning kastetakse lilli.

Hauaplatsi hooldamise teenus annab südamerahu, et haual on kõik korras ning selle eest on hoolitsetud.

Kuidas tulla Pärnamäe kalmistule?

Me asume Pärnamäe kalmistu 24-ndas kvartalis. Kõige lihtsam on meie juurde tulla Muuga tee kaudu Ristaia bussipeatuse juures. Kuid meie teenuste tellimiseks ei pea omama hauaplatsi Pärnamäe kalmistul, vaid me tegutseme ka Metsakalmistul ning vastavalt vajadusel ka teistel Eestimaa kalmistutel.

Telli kalmistuteenus Pärnamäe Kalmistu OÜ-lt.

Algselt perefirmana alustanud Pärnamäe Kalmistu OÜ on tänaseks kasvanud ning ettevõttes töötavad professionaalsed töötajaid, kes kõik teevad oma tööd suure pühendumusega. Meie töödega ollakse rahul ning aastatega on meil välja kujunenud kindel klientuur, kes meid usaldavad. Kui vajad abi haua hooldamisega või sooviksid tellida hauakivi või hauapiirdeid, siis Pärnamäe Kalmistu OÜ kogenud töötajad aitavad sul saada meelepärase kalmistuteenuse.

Корзина для покупок
Прокрутить вверх